Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Aktualności

Data publikacji 21.08.2020

Szanowni Państwo, 

w dniu 31 sierpnia z powodu dezynfekcji przedszkole będzie zamknięte. 


Data publikacji 08.06.2020

W dniu 12 czerwca (piątek) przedszkole będzie nieczynne.


Data publikacji 05.05.2020

Szanowni Państwo,
 
przedszkole będzie czynne od jutra, tj. od 6 maja w godzinach 8.00-16.00 Dzieci natomiast w ramach readaptacji zapraszamy w godzinach 8.00-12.00.
W dniu jutrzejszym nie będzie w przedszkolu posiłków. Od czwartku będziemy pracować od 8.00 do 16.00 
 
Drogą e-mailową przesyłamy Państwu procedury bezpieczeństwa, które będą nas i Państwa obowiązywać od dnia jutrzejszego aż do odwołania. Załączam także ankietę wstępnej kwalifikacji, którą prosimy dostarczyć do placówki w momencie przyjścia z dzieckiem.

Data publikacji 26.03.2020 r.

Szanowni Państwo, przedszkola wstrzymały swoją działalność do Świąt Wielkanocnych. Od dnia dzisiejszego będą do Państwa wysyłane drogą mailową materiały realizujące podstawę programową.


Data publikacji 25.03.2020 r.

Wszelkie informacje dotyczące odpłatności otrzymacie Państwo w dniu jutrzejszym na swoje skrzynki mailowe.


Data publikacji 11.03.2020
W związku z decyzją rządu i poważnym zagrożeniem związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa informuję, że od jutra, tj. 12 marca (czwartek) do 25 marca (środa) włącznie zajęcia dydaktyczne w naszym przedszkolu zostają zawieszone.
12 marca (czwartek) w godzinach 7:00 - 17:00 przedszkole będzie pełniło jedynie funkcje opiekuńcze, ale tylko w wyjątkowych przypadkach.
13 marca (piątek) planowana jest dezynfekcja pomieszczeń.

Od poniedziałku 16 marca br. przedszkole będzie zamknięte.


Data publikacji 08.03.2020

Mając na uwadze liczne pytania i sugestie skierowane do Dyrekcji Przedszkola w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa, stanowczo proszę o informowanie placówki o ewentualnych wyjazdach zagranicznych, szczególnie w rejony o zwiększonej liczbie zachorowań.

Mając na uwadze bezpieczeństwo  dzieci, a także personelu naszego przedszkola, gorąco proszę Rodziców, którzy powracają z podróży zagranicznych o zorganizowanie opieki nad dziećmi w domu przez okres 14 dni, aby nie narażać pozostałych wychowanków na ewentualne zagrożenie wirusem.

 

My ze swej strony staramy się w miarę możliwości monitorować sytuację oraz podejmować działania, które mają na celu zachowanie jak największej higieny otoczenia, w którym przebywają dzieci. Przeprowadzamy bardzo częstą i systematyczną dezynfekcję podłóg oraz zabawek środkami odkażającymi firmy Merida. Prosimy więc Państwa o każdorazowe korzystanie z obuwia jednorazowego dostępnego w holu przedszkola, aby działanie te miały jakikolwiek sens.


Data publikacji 04.03.2020

Ponawiamy prośbę, aby dzieci z objawami wszelkich infekcji (kaszel, katar, opryszczka, temperatura) nie uczęszczały do przedszkola, aż do czasu całkowitego wyleczenia. To zalecenie obowiązuje oczywiście  przez cały rok i jest niezależne od sytuacji wyjątkowych, takich, jak obecna.