Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wyżywienie

Nasze przedszkole posiada własną kuchnię, gdzie przygotowywane są wszystkie potrawy.

Kuchnia wyposażona jest  zgodnych z przepisami i normami zatwierdzonymi przez Rejonową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną.

Staramy się przede wszystkim, aby były zdrowe, smaczne i podawane w atrakcyjnej dla dzieci formie.

Szczególną uwagę przykładamy do wyboru świeżych, pełnowartościowych, pozbawionych chemicznych substancji produktów, ponieważ tylko to jest gwarantem, aby zapewnić dziecku pełną paletę składników odżywczych i energetycznych.

W okresie intensywnego i szybkiego rozwoju naszych pociech niezwykle ważna jest odpowiednia dieta bazująca na warzywach, owocach, sokach, wodzie. Zawarte w nich witaminy są potrzebne do prawidłowej pracy mózgu - procesów uczenia się, zapamiętywania, koncentracji i uwagi oraz uczestniczą w procesie uwalniania zawartej w pożywieniu energii - tak bardzo potrzebnej każdemu dziecku do nauki i zabawy.

Ponadto, zapewniamy diety eliminacyjne dla dzieci z alergiami pokarmowymi.

Wspólny posiłek jest doskonałą okazją do wdrażania od najmłodszych lat zasad zachowania przy stole.

W trosce o najwyższą jakość przygotowywanych posiłków, w przedszkolu jest wdrożony system HACCP, który gwarantuje całkowitą prawidłowość procesów technologicznych. Placówka posiada wielofunkcyjne urządzenie Thermomix, które pozwala między innymi na: gotowanie na parze, wyrabianie domowego masła, majonezu, powideł i dżemów, pieczenie domowego chleba, bułek i ciast, a także domowych wędlin, serów, jogurtów i koktajli owocowo - warzywnych.